İlan Ver - Kazan

İLAN VERME KLAVUZU

Öncelikle ciftciyim.com ‘a üye değilseniz aşağıda örnek gösterilen adımları izleyerek üye    (Kayıt )  olmanız gerekmektedir.

 

Kayıt ol butonu tıklanarak; gelen ekrandan Üyelik türünüzü seçiniz. Tüm zorunlu alanları doldurduktan sonra üyelik sözleşmesini okuduğunuza dair kutucuğu tıklayarak bir sonraki adıma geçiniz.

Aşağıda yer alan ekrandaki gibi; kayıt ol kısmında yazmış olduğunuz cep telefonunuza sistem tarafından tek kullanımlık doğrulama kodu gönderilecektir.

Gelen SMS kodunu boş kutucuğa girdikten sonra gönder butonuna tıklayınız. Gelen ekran aşağıdaki gibi olup ve adınıza üyelik işlemi tamamlanmış olacaktır. (Herhangi bir aksilik yaşamanız durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. )

 

Bu aşamadan sonra ilan verme kısmına geçebilirsiniz.

 

Ücretsiz ilan ver butonuna tıkladıktan sonra; açılan pencereden hangi kategoride ilan vermek istiyorsanız seçimlerinizi tamamlayıp devam butonuna tıklayınız.

 

Gelen penceredeki tüm * ile işaretlenmiş alanları doldurarak ilan verme kurallarını okuduğunuza dair kutucuğu işaretleyiniz.

 

 

Bu aşamada ilan ücretinin hesabınıza yatırılması için; Mutlaka Size özel kısmındaki Referans No: kutucuğunuza üye olurken girdiğiniz cep telefonunu giriniz. Aksi takdirde girmiş olduğunuz ilanlar normal ilan olarak sayılıp herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. (Referans numarasını girmeyi unuttuğunuz durumda ilanınızı güncelleyerek yeniden girebilirsiniz.)

 

  İlanınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

 

Ödeme yapılması için aşağıdaki açıklamaları lütfen dikkatlice okuyunuz;

 • Referans numarası ile vermiş olduğunuz tüm ilanlar gözden geçirildikten sonra onaylanacaktır, Onaylanmaması durumunda düzeltme istenebilecek veya başka bir ilan girilmesi istenecektir.
 • İlan verme kurallarında yer alan veya yasaklı ürünler satışı listesinde bulunan ürünlerden ilan verilmesi durumunda ilan geçersiz sayılacaktır.
 • Bir kişi en fazla bir telefon numarası ile 50 adet ücretsiz ilan verebilir.   Daha fazla ilan vermek için sisteme bir başka telefon numarası ile üye olup ilan girişi yapabilirsiniz. Ayrıca bir başka kişi veya kişiler size referans olarak  katkıda bulunabilir.
 • Bir başka arkadaşınız veya yakınınız ilan verirken referans bölümüne sizin üye olurken vermiş olduğunuz telefon numarasını girdiklerinde daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. (Örnek: kendi ilan hakkınız 50 ilan = 50TL, referans olunan 100 ilan = 100 TL Toplam 150TL gibi)
 • Profil bilgisindeki eksik kısımları doldurmayan kişilere ödeme yapılmaz. Eksik kısımların tamamı ödeme yapılması için istenen temel gerekliliklerdir. (T.C, IBAN bilgisi gibi )
 • Ücret ödemeleri profil bilgilerinde yer alan şahsa ait hesap bilgisine yapılacaktır. Profil bilgilerinde yer alan T.C ve IBAN bilgisi ile profildeki isim soyisim bilgilerinin uyuuşması önem arz etmektedir. Profil dışındaki farklı bir isme ödeme yapılmayacaktır
 • Her bir ilanın ücreti 1 TL dir. Onaylanan her 50 ilan (Sizin verdiğiniz veya sizin referansınızla verilen toplam ilan sayısı) ücretleriniz 7-10 iş günü arasında hesabınıza yatacaktır.
 • 50 adet ilanı tamamladığınızda bilgilerinizde herhangi bir eksiklik bulunmadığı takdirde ödeme hesabınıza 7-10 iş günü arasında  otomatik olarak yatacaktır. Aksaklık oluşması durumunda iletişim formu ile tarafımıza bildirim yapmanız gerekmektedir.
 • İlanlarda açıklama olabildiğince açıklayıcı yazılmasına önem gösterilmelidir.
 • Aynı kategoriden üst üste aynı ilanların bilgileri değiştirilerek girilen ilanlar mükerrer sayılacaktır. Farklı kategorilerden farklı ilanlar girilmesi ilanın daha hızlı onaylanmasını sağlayacaktır.
 • Resimsiz ilan kabul edilmemektedir. Resimlerin üzerinde herhangi bir siteye ait olduğuna dair yazı, filigran bulunmamalıdır. Resimlerin Telif hakkı taşıması tamamen ilan veren kişinin sorumluluğundadır.
 • İlan veren kişiler çiftçiyim.com üyelik sözleşmelerini ve kurallarını peşinen kabul etmiş sayılırlar.

 

(*  ilan  ver- Kazan  kampanya süresi ciftciyim.com  tarafından belirlenir. kampanya süresini , sınırlamalarını ve ücret değişikliğene gitmeyi ; ciftciyim.com  dilediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar.)

 

 

Profil bilgilerini aşağıdaki adımları inceleyerek güncelleyebilirsiniz.