Hakkımızda

Türkiye’nin Tarım sektöründeki ilan ve alışverişte ilk adresi olmayı hedefleyen ciftciyim.com, 2016 yılında  "ÇİFTÇİYİM  İLAN VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ” bünyesinde  hayata geçirildi.

     Çiftçilerin ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerin alım ve satımının yapıbileceği bu platformda eksiksiz olarak hizmet vermeyi amaçlayan kurumumuz her geçen gün yenilenen teknoloji ile çiftçilerimize kesintisiz hizmet desteğini sunmaktadır.

      Binbir  zahmetle üretilen ürünlerin tüketiciye aracısız şekilde çiftçinin hak ettiği ücretin kazanmasını hedefleyen kurumumuz her zaman çiftçilerimizin ve halkımızın yanında  olacaktır.

       Türkiye'deki Tarım ve Hayvancılık sektörünün hak ettiği yeri almasını  isteyen kurumumuz ,bu sonucunu  almak için tüm ekip ve ekipmanlaıyla çiftçimizin yanında olmayı kendine görev kabul eder.

     Tarım sektöründeki üretici maliyetinin bir nebzede olsa yükünü hafifletmek için oluşturulan platformumuz 7/24 kesintisiz hizmet vererek çiftçilerimize ve üreticilerimize  desteğini sürdürecektir.

                                                                                 "Çiftçinin Emeği Halkın Geleceğidir..."

ciftciyim.com